دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

دانلود رساله کشف‌الحروف

تصحیح رساله «کشف‌الحروف» عنایت‌الله شوشتری

 

تحفه المحبین

چکیده رساله:

زمانی که جمال خط به دلربایی از اهل ذوق می‌نشیند، کشف رمز و رازِ نهفته در پیچ و خمِ حروف شوقی است که دست از سرِ ایشان برنمی‌دارد، تا علاوه بر شناخت این اسرار به فراخورِ استعداد بتوانند به خلقِ آن جمال بپردازند و در وادیِ خوشنویسی در کنارِ هنرسنجی به هنرمندی برسند.

به منظور تسهیل این فرایند آنان که از ذهنی منطقی و دست و دلی بخشنده برخوردار بودند به ثبت یافته‌های خویش پرداخته و مسیر میانبری را برای وصولِ دیگر مشتاقان نشان داده‌اند.

عنایت‌الله حسینی یکی از این چهره‌های رمزگشای خط در خطه شوشتر است که در پاسخ به درخواست عده‌ای از علاقمندان، آنچه در سیر و سلوک این وادی از استاد و داییِ خود معزالدین محمد حسینی شوشتری خطاط معروف حوزه تمدنی فارس آموخته بود را در قالب رساله‌ای موسوم به «کشف‌الحروف» جمع آورد تا بنا به گفته خود «مستحقان خط که اراده مشق نمایند تعَب از استادانِ نامهربان نکشند، و به اندک جد وجهدی….خوشنویس شوند».

آنچه شوشتری در این رساله به آن پرداخته است عبارت است از: توضیحاتی پیرامون تراش قلم، میزان تعالیم مربوط به حروف مفرد، ضرورت رعایت اندازه حروف به استناد برخی احادیث، و بالاخره تعلیم هر حرف در خطوط نسخ و ثلث به صورت مجزا.

 

کلمات کلیدی:

تعلیم خط، تعلیم خوشنویسی، تاریخ خط، عنایت‌الله شوشتری.

 

روش دانلود کتاب : با کلیک بر روی دکمه زیر و پرداخت تنها سه هزار تومان! بلافاصله لینک دانلود تصحیح رساله «کشف‌الحروف» عنایت‌الله شوشتری در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال میگردد.

 

 

قیمت: فقط 6 هزار تومان!
حجم فایل: ۴۵۰ kb
منبع: اصل فایل PDF در داخل فایل zip است.

 

60,000 ریال – خرید

حجم فایل نوع فایل قیمت
4.4 مگابایت Word 6000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .