دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

دانلود کتاب تحفه المحبین

تصحیح و ویرایش استاد حمیدرضا قلیچ خانی

 

تحفه المحبین در آئین خوشنویسی و لطایف معنوی آن

تحفه المحبین ارمغانی است برای عاشقان هنر خوش نویسی که خط و خال این هنر را دام و دانه مرغان آسمانی کرده‌اند. نام خیال انگیز این اثر وامیاست از کتاب تحفه المحبین روزبهان خطاط شیرازی در احوال عشق و اسرار معرفت که سراج حسنی کاتب هم اسم آن را به تبرک بر دفتر خویش نهاده و هم از مسمای آن صحیفه عشق مطالبی برگزیده و زیب کلام خود کرده است. مؤلف در تدوین این کتاب همچنین نوشته‌های قبله الکتاب یاقوت مستعصمی و دیگر پیشروان این هنر را در مسائل فنی پیش روی داشته و از کتاب‌هایی چون تحفه العرفان و روح الجنان و امثال آن در بیان معانی عرفانی بهره گرفته است.

 

تحفه المحبین

 

روش دانلود کتاب : با کلیک بر روی دکمه زیر و پرداخت تنها سه هزار تومان! بلافاصله لینک دانلود تحفه المحبین در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال میگردد.

 

 

قیمت: فقط 6 هزار تومان!
حجم فایل: ۷۲۷ kb
منبع: اصل فایل PDF است.

 

60,000 ریال – خرید

حجم فایل نوع فایل قیمت
0.7 مگابایت PDF 6000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .