دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

دانلود مقاله کاغذ ابری - کاغذ ابروباد

کاغذ ابری اوج احساس در تلفیق رنگ و کاغذ

استاد یحیی ذکاء

 

کاغذ ابری اوج احساس در تلفیق رنگ و کاغذ

کاغذ ابری اوج احساس در تلفیق رنگ و کاغذ

 

مقاله ای که تحت عنوان کاغذ ابری - کاغذابروباد در اینجا منتشر شده است دربردارنده ی مطالب ارزشمندی درباب کاغذ ابری است که به قلم دانشمند فرزانه مرحوم یحیی ذکاء تالیف شده است. از آنجا که این مقاله به ریشه های ساخت این نوع کاغذ به شکل تاریخی و تحلیلی در مکان های گوناگون پرداخته است امکان قابل توجهی برای شناخت این فن و پیشینه هنری فراهم کرده و میتواند علاقمندان را با روش های ساخت و تولید کاغذ ابروباد آشنا نماید.

 

مقاله کاغذ کاغذ ابری اوج احساس در تلفیق رنگ و کاغذ به قلم استاد یحی ذکا در 5 صفحه رنگی در قالب PDF برای بازدیدکنندگان سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر درنظر گرفته شده است.

50,000 ریال – خرید

حجم فایل نوع فایل قیمت
0.3 مگابایت PDF 5000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .