دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

دانلود منتخب آثار میرزا محمدرضا کلهر

دانلود مجموعه 51 اثر منتخب و برگزیده از میرزا محمدرضا کلهر فخر الکتاب که به کوشش محققین و مجموعه داران مختلف جمع آوری شده است، در این مجموعه آثار مختلف از سیاه مشق، شکسته نستعلیق و سطر موجود بوده که ذاری کیفیت های متفاوت و ابعاد مختلف هستند.

در ادامه میتوانید تصویر نمونه برخی از آثار موجود  در این مجموعه را ملاحظه کنید.

 

12.

سایت دی ال قلمتراش به عنوان یک مرجع کامل در زمینه دانلود مقاله هنری، مقالات خوشنویسی و پایان نامه رشته معماری و پایان نامه هنر سعی می کند تا با ارائه مقالات و همچنین آلبوم های قدیمی و نایاب از اساتید برگزیده خوشنویسی و نقاشی به دانشجویان و علاقمندان به این رشته ها کمکی بکند.

50,000 ریال – خرید

حجم فایل نوع فایل قیمت
6.5 مگابایت ZIP , jpg 5000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .