دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

دانلود مقاله بررسی سیر کتابت نسخه هاي چاپ سنگی به خط محمد رضا کلهر موجود درکتابخانه مرکزي آستان قدس رضوي

منوچهر آراسته - علیرضا فراستی

این مقاله در 23 صفحه در قالب یک فایل PDF تهیه و منتشر گردیده است.

 

محمدرضا کلهر

محمدرضا کلهر

 

چکیده مقاله:

میرزا محمد رضا کلهر از خوشنویسان دوره ناصري و از نستعلیق نویسان زبردست مهم تاریخ هنر ایران است که روش خاصی در نستعلیق نویسی ایجاد کرد . که پس از او و تا زمان حاضر بسیار موثر بوده و شیو ه رایج دوران معاصر شد . مقاله حاضر با هدف بررسی سیر خوشنویسی 9 نسخه چاپ سنگی به خط میرزا محمد رضا کلهر موجود در مخزن چاپ سنگی کتابخانه مرکزي آستان قدس رضوي انجام شده است . پس از معرفی و بررسی سیر کتابت و خوشنویسی در این 9 نسخه ، سه اصلی را که میرزا محمد رضا کلهر توجه ویژه داشته است . 1.زیبایی شناسی 2.سرعت درکتابت 3. روان خوانی را بخصوص در سفرنامه خراسان به تحلیل کشانده و به بررسی و معرفی آن پرداخته ایم.

 

کلید واژه هاي موضوعی: محمدرضا کلهر، چاپ سنگی، کتابت، هنر خوشنویسی، نسخ خطی

 

50,000 ریال – خرید

 

حجم فایل نوع فایل قیمت
1.3 مگابایت PDF 5000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .