دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

جوهره و ساختار هندسی خط نستعلیق نسبت های طلایی - جواد بختیاری

مقاله ای با عنوان جوهره و ساختار هندسی خط نستعلیق نسبت های طلایی - جواد بختیاری که در مورد نسبت های طلایی در خوشنویسی ایران مرح شده است در این مقاله که بخشی از نوشتار تحقیقاتی دکتر بختیاری می باشد از رموز و راز زیبائی خط نستعلیق و جلوههای غنائی آن سخن به میان می آید و شناخت نسبت های طلائی در ساختار هندسی ان مطرح می شود.

بیان نکاتی ظریف در مورد تناسب و تقسیم طلائی و نحوه بدست آوردن و رسم منحنی هیا طلائی، سپس بیان نسبت طلائی در خط نستعلیق و نسبت ضعف و قوت و هم چنین نسبت اندازه های اجزا با کل اجزا و اجزا بایکدیگر بیان می شود.سپس به صورت تخصصی حروف ویزه ای چون (ی) و (ع) و (ب) و (ط) و (و) و (د) و (ن) از مرقعات میرعماد با آناتومی کامل تحلیل میشود و در ادامه کلماتی از میرزا کاظم و میرعلی هروی و میرزا غلامرضا اصفهانی نیز تشریح می شوند و در همه این توضیحات که به صورت گرافیکی و با جزئیات هستند بیان نسبت و نقاط و ضعف تشریح شده است.

در ادامه میتوانید تصاویری از برخی صفحات این مقاله را مشاهده کنید.

آموزش نسبت طلایی دکتر بختیاری (2)

آموزش نسبت طلایی دکتر بختیاری (1)آموزش نسبت طلایی دکتر بختیاری (3)

 

50,000 ریال – خرید

حجم فایل نوع فایل قیمت
1 مگابایت مگابایت PDF 5000 تومان

ارسال نظرات :

1 نظر درباره جوهره و ساختار هندسی خط نستعلیق نسبت های طلایی – جواد بختیاری

  1. قاهري گفت:

    كتاب بسيار مفيدي مي باشد

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .