دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

مهرهای شاهزادگان قاجاری

مهرهای شاهزادگان قاجاری در قالب یک فایل پی دی اف 62 صفحه ای قرار دارد. کلکسیونی جذاب از مهرهای شاهزادگان قاجاری برای افرادی که علاقه مند به جمع آوری اشیاء و تصاویر ارزشمند میباشد.

در کتابچه مهرهای شاهزادگان قاجاری ابتدا نام شاه سپس به بررسی مهر و نوع مهر و طراح مهر پرداخته و در آخر عکسی از مهر شاهزاده برای شما قرار داده شده است.

مهرهای شاهزادگان قاجاری

یکی از راههای شناخت اسناد تاریخی و نیز پی بردن به اهمیت آنها، آشنایی با مهر های موجود در اسناد است.

در مطلب قبل ، مهرهای به دست آماده از شاهان و وليعهد ها و نیز نواب سلطنت قاجاریه معرفی گردید.

در این شماره تعداد ۲۲۱ | مهر دستی با چاپی و یا سربرگ به دست آمده از ۶۹ شاهزاده قاجاریه معرفی می گردد قبل از شروع مطلب، چنا۔ نکته شایان ذکر است: الف.

برای تسریع در بازیابی اطلاعات، ابتدا فهرستی از لقب یا نام شاهزادگان با شماره ردیف آنها که در متن آماده، ارائه می شود

در متن، اسامی شاهزادگان بر اساس ترتیب الفبای نام آورده شاد است.

 از آنجایی که در اسامی، تکرار نام و یا لقب وجود داشته است، سعی شادد تا با به کار بردن نام پدر و یا جلد و نیز در صورت اطلاع، تاریخ تولد و فوت به منظور تمایز بین اسامی ذکر شود .

چون معمولا تاریخ حک مهرها با مناسبتی همراه بوده، حتی المقادور آن مناسبت نوشته شده و در توضیحات این قسمت از کتاب «شرح رجال ایران در قرن ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ هجري لا تأليف مهادی باماد استفادت شاده است.

به علت عدم امکان تهیه تصویر، بعضی از مهرها فاقما۔ شکل است. و. مهر های هر فرد بر اساس تاریخ حک آماده و آنهایی که قاتل تاریخ است، در انتهای هر ما خل آورده شده است.

. به منظور رفع ابهام، برای بعضی از شهر ها توضیحاتی نوشته شاده است.

 مهر هایی که سجع آنها یکی بودند، اما اندازه ها با هم تفاوت داشته، در یک ردیف نوشته شاه است. 

بعضی از مهرها به طور کامل خوانا نبود، مها الك تصوير آنها آورده شاد و بخشی از مهر که خوانده شده، به تحریر در آمد

فروشگاه قلمتراش دات آی آر به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه انلاین فروش ابزار و لوازم خوشنویسی و نقاشیخط و هم چنین ارائه دهنده کتاب های خطی نایاب در ایران که دارای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد امکان ارسال ابزار و لوازم را برای همه عزیزان هنرمند در سرتاسر ایران فراهم کرده است.

قابل ذکر است اگر کتاب خاصی در زمینه خوشنویسی کتاب های خطی قدیمی و خط نوشته های بزرگان خوشنویسی نیاز دارید در قسمت  نظرات با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت تهیه و برای شما عزیزان انتشار دهیم

حجم فایل نوع فایل قیمت
1.72 مگابایت pdf 5000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .