دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

کتاب خطی شاهنامه بایسنقری

کتاب خطی شاهنامه بایسنقری به فرمان اعلیحضرت همایون محمد رضا پهلوی شاهنگاه آریا مهر، بیاد جشن دوهزار پانصدمین سال بیانگذاری شاهنشاهی ایران به چاپ رسید.

میتوان گفت این شاهنامه در میان شاهنامه های آراسته و مصور در کتابخانه ها و موزه های هنری وجود دارد یکی از شناخته شده ترین و نامور ترین نسخه ها میباشد

شاهنامه بایسنقری یکی از با ارزش ترین شاهنامه ها است که حتی در بسیاری از نمایشگاه ها مهم جهانی نیز نمایش داده شده است.

 یکی از امتیاز ها و برتری های این شاهنامه به نسبت دیگر شاهنامه ها در این است که قربانی صاحبان خود نشده تا شیرازه آن را از هم بگسلند و برگه های آن را در گوشه کنار جهان پراکنده کنند.

شاهنامه بایسنقری به جز چند افتادگی در متن یک نسخه کامل و جامع در میان شاهنامه ها میباشد، اگر شاهناه ها را بر اساس امتیاز دسته بندی کنیم این شاهنامه در رده های اول قرار دارد.

از دیگر ویژگی هیا مثبت در این شاهنامه میتوان به زیبایی و آراستگی صفحات شاهنامه اشاره کرد که در نوع خود بسیار کم نظیر است. 

شاهنامه بایسنقری مجموعه ای ترکیبی از هنر های نگارگری، تذهیب،  تجلید و دیگر آرایه های کتاب با مهارتی ویژه به تصویر کشده شده است.

اما در خوشنویسی های این کتاب ضعف هایی کوچکی به چشم میآید و آن هم به دلیل همزمان بودن کتابت و با آغاز شکل گیری قلم نستعلیق است. البته این امر بر اهمیت و گسترش قلم نستعلیق به عنوان یک خط مطرح در حال رقابت با قلم های ششگانه است.

این شاهنامه بسیار زیبا و ارزشمند را برای شما در قالب فایل پی دی اف قرار داده ایم تا بتوانید با قیمتی کم به آن دسترسی داشته و از هنر های بسیار زیبای به کار برده شده در آن نهایت استفاده را ببرید.

برخی از تصاویر این کتاب را برای شما نشر داده ایم تا بتوانید انتخابی دقیق و کاربردی داشته باشد.

فروشگاه قلمتراش دات آی آر به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه انلاین فروش ابزار و لوازم خوشنویسی و نقاشیخط و هم چنین ارائه دهنده کتاب های خطی نایاب در ایران که دارای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد امکان ارسال ابزار و لوازم را برای همه عزیزان هنرمند در سرتاسر ایران فراهم کرده است.

قابل ذکر است اگر کتاب خاصی در زمینه خوشنویسی کتاب های خطی قدیمی و خط نوشته های بزرگان خوشنویسی نیاز دارید در قسمت  نظرات با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت تهیه و برای شما عزیزان انتشار دهیم

 

حجم فایل نوع فایل قیمت
180 مگابایت pdf 5000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .