دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری
1-سایت دی ال . قلمتراش دات آی آر به عنوان بزرگترین بانک فایل های دیجیتال، کتاب و مقالات هنری، به پاس تشکر از حسن انتخاب شما تمامی فایل های موجود در سایت را با قیمتی بسیار ارزانتر از قیمت واقعی خود ارائه مینماید.
2- براي مشاهده فایل های فشرده از نرم افزار Win RAR ، PDF یا Word استفاده کنید.
3- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد.
4 - روی دکمه خرید پایین هر محصول کلیک کرده و بعد از وارد کردن مشخصات و پرداخت مبلغ محصول را دانلود کنید.
5 - توجه کنید حتما ایمیل واقعی در صفحه پرداخت وارد کرده تا لینک دانلود محصول برای شما ارسال گردد
6-تمامی لینک ها چک میشود و سلامت آنها بررسی شده است با اینحال در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا همکاران ما بلافاصله رسيدگي کرده و مشکل را برطرف نمایند.

تک نگاره های کمال الدین بهزاد و رضا عباسی

تک نگاره های کمال الدین بهزاد و رضا عباسی را در قالب فایل زیپ و به صورت jpg برای شما عزیزان ارائه کرده ایم تا علاوه بر آشنایی با سبک هنری این هنرمند با تکنیک های نقاشی او نیز آشنا شوید.

این فایل شامل 13 عکس از تک نگاره های کمال الدین بهزاد و رضا عباسی میباشد.

آثار نگارگری ایران عرصه پرباری جهت انجام پژوهش های معاصر است.

در میان نشانه های پراهمیت در آثار نگارگری ایران موضوع امضا و نام هنرمند را می توان مطرح کرد.

امضا و نوشتن نام مؤلف به نوعی صحه بر ثبت نگاره به دست هنرمندی خاص است.

این سنت به نوعی اثر را شناسنامه دار و به عبارتی اصل و نسب دار می کند.

نام هنرمند که بر سینه اثر بدرخشد رابطه خویشاوندی آن درست از کار در می آید و راه بر انتساب آن به هر هنرمند با هنرمندان دیگر بسته می شود.

بحث مؤلف، امضا و روش به کار گیری آن توسط هنرمندان ایرانی مانند رضا عباسی و کمال الدین بهزاد در دوره صفوی و تیموری با توجه به نظریه های انتقادی معاصر هدف مهم این پژوهش تلقی می شود.

 به این هدف با روشی تطبیقی- تحلیلی تحقق پیدا می کند تا پاسخی بر این سؤال باشد که نظریه مؤلف را چگونه می توان دسته بندی کرد و در آثار رضا عباسی و بهزاد چگونه مقوله مؤلف پدید آورنده و رقم زدن را می توان تحلیل کرد؟

به منظور فراهم ساختن پاسخ مسئله پیش گفته، در بخش اول، بحث مؤلف در حوزه نقد ادبی بررسی می شود.

سپس به طور تطبیقی بحث مؤلف در نگاره های دو هنرمند مذکور از دوره صفوی و تیموری مقایسه می شود.

نتیجه حاصل این است که بسیاری از هنرمندان ایرانی و سرآمد آنها «رضا عباسی» و «کمال الدین بهزاد»، به صورت عملی نظریه هایی درباره مؤلف مطابق نظریه های انتقادی معاصر را در آثارشان به مرحله اجرا در آورده اند.

در سده دهم به دلیل تحولات خاص، مفهوم جدیدی از هنرمند به میان می آید.

تا پیش از این مؤلف، یافتن ردپای مؤلف در اثر هنری ویژگی برجسته ای شد.

جدا از مضامین سنتی مربوط به هنرمند و مؤلف، اعتقاد به حضور غایب مؤلف در آثار بهزاد و کاربرد آن به مثابه مؤلفهای کارکردی در آثار رضا عباسی مناسب ترین نتیجه هم خوانی با نظریه های معاصر است.

برخی از تک نگاره های کمال الدین بهزاد و رضا عباسی

فروشگاه قلمتراش دات آی آر به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه انلاین فروش ابزار و لوازم خوشنویسی و نقاشیخط و هم چنین ارائه دهنده کتاب های خطی نایاب در ایران که دارای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد امکان ارسال ابزار و لوازم را برای همه عزیزان هنرمند در سرتاسر ایران فراهم کرده است.

قابل ذکر است اگر کتاب خاصی در زمینه خوشنویسی کتاب های خطی قدیمی و خط نوشته های بزرگان خوشنویسی نیاز دارید در قسمت  نظرات با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت تهیه و برای شما عزیزان انتشار دهیم

حجم فایل نوع فایل قیمت
2.32 مگابایت ZIP-JPG 5000 تومان

ارسال نظرات :

با کلیک بر روی دکمه خرید بالا و انتقال به صفحه مشخصات و تکمیل و پرداخت مبلغ فایل ، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر در همان صفحه برایتان به نمایش درآمده و به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانلود پایان نامه کتاب مقاله و تصاویر هنری بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .